Projektvezető

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik.

A Mérnöki és Technológia Divízió a core businesshez, az építőiparhoz és a mérnöki tevékenységhez kapcsolódó feladatokat látja el: tervezés, gyártás, építés, szerelés területén.

Új kollégánkat

PROJEKTVEZETŐ
(Épületvillamossági terület)

munkakörben szeretnénk a PROVIM Kft. csapatában üdvözölni.

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:
• Kivitelezés helyszíni irányítása, Kivitelező vállalkozók munkájának napi szintű koordinálása az építési helyszínen
• Az alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítésében való közreműködés
• Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, a határidőre, a minőségre valamint a beszállítók és alvállalkozók felé támasztott követelményekre
• Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása
• Megrendelővel való kapcsolattartás (akár idegen nyelven)
• Helyszíni kooperációkon, megbeszéléseken való részvétel
• Heti, havi jelentési kötelezettség
• Projekt költségvetés nyomon követése

Elvárásaink:
• Villamosmérnöki diploma
• Hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves munkatapasztalat
• Projektszemléletű gondolkodásmód, céltudatosság, kitartás, problémamegoldó képesség
• Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office)
• Aktív angol vagy német nyelvtudás
• B kategóriás jogosítvány,

Amit ajánlunk:
• Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel
• Piacképes jövedelem, vonzó juttatások
• Folyamatos fejlődés, vezetői készségek fejlesztése

A fájlok mérete legfeljebb 5 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok: pdf doc docx odt.