Villamos vállalkozási mérnök

Munkavégzés helye: Budapest

Az új munkatársra az alábbi feladatokban számítunk:

  • Épületvillamossági és épületautomatikai vonatkozású pályázati kiírások folyamatos figyelése, új lehetőségekre való gyors reagálás
  • Előzetes beszállítói ajánlatok bekérése és kiértékelése, az alvállalkozói körökkel való kapcsolattartás
  • Pályázatok szakmai ellenőrzése, dokumentációk felülvizsgálata
  • Árajánlatok összeállítása; piacképes vállalkozási ajánlatok határidőre történő elkészítése
  • Szerződések előkészítése
  • Megrendelői, tervezői egyeztetéseken való kreatív és aktív közreműködés, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Folyamatos kapcsolattartás a kivitelező területekkel, különös tekintettel az átadásra és projekt kiértékelésre

Elvárásaink:

  • Épületvillamosság vagy épületautomatika szakirányon szerzett villamosmérnöki diploma
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyként értékeljük:

  • Tervezői vagy kereskedelmi gyakorlat (a széleskörű anyagismeret komoly előnyt jelent)
  • Fővállalkozó cégnél szerzett gyakorlat,

Amit ajánlunk:

  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel
  • Piacképes jövedelem
  • Vonzó juttatások
  • Folyamatos fejlődés
A fájlok mérete legfeljebb 5 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok: pdf doc docx odt.